Jak zarządzać projektem „Szkoła w drodze”. Dla wszystkich, którzy chcą zmieniać swoje szkoły, ale nie wiedzą, jak zacząć.

Tematyka szkolenia

W czasie warsztatów przedstawione zostaną główne założenia projektu „Szkoła w drodze” oraz dobre praktyki w tym zakresie. Uczestnicy wypracują własną wizję zarządzania zmianą, ze szczególnym uwzględnieniem budowania klimatu szkoły, tworzenia świadomego zespołu oraz współpracy z rodzicami. Na warsztatach dominować  będą kreatywność, wyjście poza schemat, refleksja i odwaga uczestników – potencjalnych liderów zmiany.

Warsztaty poprowadzi Bożena Będzińska-Wosik
Dyrektorka SP nr 81 w Łodzi, edukator, moderator WDN, współinicjatorka i założycielka inicjatywy Budząca Się Szkoła, wykładowca  na kierunku Neurodydaktyka w WSB.

Warsztaty adresowane są do wszystkich osób, które chcą w swoich placówkach rozpocząć proces zmian. Zapraszamy wszystkich, którzy już są dyrektorami szkół oraz wszystkich, którzy chcą zostać liderami i niezależnie od sprawowanej funkcji rozpocząć proces zmian.

23.09.2017 godz. 11.00 – 18.00
W przerwie zapraszamy na kawę i herbatę.

W SP nr 81 w Łodzi, ul. Emilii Plater 28

Cena warsztatu: 280 zł. za osobę

Organizator: Edukatorium

Prosimy o maile na adres:  kontakt@edukatorium.edu.pl