Języki obce inaczej – Edycja specjalna

Języki obce inaczej – Moduł I i II – Edycja specjalna z wieczornym spacerem po Toruniu

Warsztaty odbędą się w nowo wyremontowanym budynku dworca PKP w Toruniu. Wysiadacie z pociągu i jesteście na miejscu. To zupełnie wyjątkowe miejsce!

dworzec główny pkp

Języki obce inaczej – Moduł I. – 10 marca, godz. 10.30 – 17.00
Co wzmacnia, a co niszczy motywację do nauki na lekcjach języków obcych? Dobór materiałów i zadań. Sobotni wieczór – wspólny spacer po Toruniu

Języki obce inaczej – Moduł II. – 11 marca, godzina 10.00 – 16.30
Błędy, sprawdziany, oceny. Jak poprawiać błędy i jak oceniać, żeby nie niszczyć motywacji

Można wziąć udział w jednym lub w obydwu modułach warsztatów.
Cena modułu I z obiadem – 300 zł.
Cena modułu II z obiadem – 300 zł.
Cena modułu I i II z dwoma obiadami – 560 zł.
Cena modułu I i II z dwoma obiadami i noclegiem – 630 zł.

Każdy moduł obejmuje 7 godzin zajęć po 45 minut + przerwy, w tym dłuższa przerwa obiadowa.

Cena 630 zł. obejmuje moduł I i II, obiady i nocleg w nowym hostelu na dworcu PKP w pokojach kilkuosobowych, hostel jest nowy, pokoje czyste, a na każdym piętrze jest łazienka z kilkoma prysznicami, w piwnicy jest kuchnia, w której można przygotować sobie śniadanie i duża sala, w której można spokojne zjeść, śniadania oferuje również nowa dworcowa restauracja i bar kanapkowy.

Hostel: http://hosteltg.com/pl/galeria/

Sobotni wieczór
Bardzo chciałabym pokazać Wam mój Toruń i zachęcić Was do przyjazdu tu z uczniami. Po sobotnich warsztatach zapraszam wszystkich na wspólny spacer po Toruniu. Chciałabym pokazać osobom spoza Torunia, dlaczego moim zdaniem warto przyjechać tu z uczniami i jakie projekty edukacyjne można w Toruniu zrealizować.

Będzie też czas na rozmowy o szkole i idei oddolnych zmian, a także na wypicie herbaty w jednej z knajpek na toruńskiej starówce. Jeśli pogoda pozwoli, z dworca do Starego Miasta pójdziemy na piechotę przez most, z którego roztacza się najcudowniejszy widok na toruńską starówkę. Dla mnie to najpiękniejszy widok świata!

Sala VIP, Dworzec PKP Toruń Główny

Forma zajęć: warsztaty

Kontakt i rezerwacja
Osoby zainteresowane mogą też zadzwonić lub wysłać sms o treści „Języki obce inaczej Toruń” na numer: 792 688 020. Oddzwonimy. Przyjęcie zgłoszenia na warsztaty następuje w momencie dokonania wpłaty.

Ważne!