WARSZTATY: KARTY MILOWE jako nowe narzędzie do pracy lekcyjnej i pozalekcyjnej

WARSZTATY: KARTY MILOWE jako nowe narzędzie do pracy lekcyjnej i pozalekcyjnej

To kolejne warsztaty, które dostarczają nowych narzędzi metodycznych i poszerzają repertuar pracy lekcyjnej nauczycieli, jak również pozalekcyjnej wychowawców, terapeutów i rodziców. Może jako nauczyciel stanąłeś kiedyś przed pytaniem: Co zrobić, by dzisiejsza lekcja była inna od dotychczasowych, by była ciekawa i poruszała uczniów? Jak nauczyć uczniów współpracy? Co zrobić, żeby dzisiejsza lekcja wychowawcza naprawdę polepszyła panujące w klasie relacje? Co zrobić, by rozwijać empatię i uczyć, jak rozumieć drugiego człowieka? Jak zaplanować lekcję polskiego, by uczniowie pisali od serca i żeby temat ich poruszył? Karty MILOWE to narzędzie, które zmieni Twoją pracę raz na zawsze i zmieni jakość panujących w klasie relacji.

Tematyka warsztatów:
– Jak korzystać z kart rozwojowych podczas pracy z dziećmi?
– Jak budować otwierające pytania?
– Jak planować lekcje z wykorzystaniem kart?
– Jak wspierać rozwój uczniów poprzez karty rozwojowe?
– Czym są polskie karty rozwojowe MILOWE, jak powstały i na jakich podstawach naukowych się opierają?
– Dlaczego wykorzystanie obrazu i metafory podczas zajęć z uczniami tworzy zupełnie nową jakość?
– Dlaczego warto pracować z kartami, zamiast gonić z materiałem?
– Jak wykorzystać karty Milowe na lekcjach języka polskiego i języków obcych?

Warsztaty prowadzą:
Patrycja Frania i Małgorzata Guznar – autorki projektu: MILOWE polskie karty rozwojowe dla dzieci i młodzieży.

Dla kogo?

Dla nauczycieli każdego szczebla edukacji (a szczególnie dla nauczycieli klas 1-3, polonistów, nauczycieli języków obcych, nauczycieli religii, wychowawców klas) a także dla psychologów i pedagogów szkolnych, wychowawców świetlic, logopedów, terapeutów i wszystkich, którzy pracują z dziećmi, również w edukacji domowej.

Kiedy?
1.12.2018, godz. 10:00 – 18:00
W przerwie zapraszamy na obiad, kawę i herbatę.

Gdzie?

Szkoła Podstawowa nr 3, Rydułtowy k. Rybnika

Forma zajęć:
Warsztaty

Cena warsztatów:  350 zł. za osobę

W cenę warsztatu wliczony został obiad, napoje, przekąski oraz niezbędne materiały dydaktyczne. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów dostanie własny zestaw kart MILOWE wraz z instrukcją o łącznej wartości 99 zł.

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy dostaną certyfikaty.

Zapisy* i bliższe informacje:
kontakt@edukatorium.edu.pl
792 688 020

*Podczas zapisów prosimy o uwzględnienie Państwa danych do faktury (imienna lub na szkołę/firmę) wraz z numerem kontaktowym. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy szczegóły rezerwacji wraz z danymi do płatności.

W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach z przyczyn losowych prosimy o informację 7 dni przed datą warsztatów, co umożliwi nam dokonanie pełnego zwrotu i zwolnienie Państwa rezerwacji innym chętnym. W przypadku gdy rezygnacja nastąpi w terminie późniejszym niż 7 dni przed wydarzeniem, umożliwiamy przeniesienie opłaconej rezerwacji na inną osobę lub przesunięcie rezerwacji na inne warsztaty z naszej oferty.