Warsztaty „Życie to nie wyścigi, czyli skąd brać materiały potrzebne w kulturze uczenia się”

Życie to nie wyścigi, czyli skąd brać materiały potrzebne w kulturze uczenia się

Życie to nie wyścigi: pomysły na zadania, zajęcia i projekty pozwalające dzieciom w edukacji wczesnoszkolnej rozwijać się zgodnie z ich własnym potencjałem i indywidualnymi potrzebami

„Uważam, że moim najważniejszym zadaniem jest wspieranie dziecka w rozwoju i takie planowanie pracy, by mogło jak najlepiej wykorzystać posiadany potencjał. Niezależnie od wyjściowego poziomu kompetencji, tempa rozwoju i możliwości intelektualnych, każde dziecko może osiągnąć sukces – sukces na własną miarę. Sprawdziłam to w praktyce.” – Wiesława Mitulska

Tematyka szkolenia
– Jak wykorzystać książkę Marzeny Żylińskiej „Życie to nie wyścigi” w pracy z dziećmi i rodzicami;
– Projektowanie zajęć i zadań umożliwiających personalizację pracy z dziećmi w zróżnicowanej klasie;
– Jak zaplanować i przeprowadzić zajęcia metodą projektu;
– Diagnoza w procesie – Czy nauczyciel musi robić sprawdziany czyli sposoby na ewaluację bez przerywania procesu uczenia się.

Warsztaty prowadzi
Wiesława Mitulska nauczycielka w Szkole Podstawowej w Słupi Wielkiej, specjalistka edukacji wczesnoszkolnej i terapii pedagogicznej.

Warsztaty adresowane są do nauczycieli klas 1-3, nauczycieli pracujących w świetlicach, jak również do osób zajmujących się edukacją domową.

27 sierpnia 2019, godz. 9:30 – 16:30 – 8 godzin dydaktycznych (45 minut). W przerwie zapraszamy na obiad, kawę i herbatę.

Toruń, Zespół Szkół Muzycznych, ul. Szosa Chełmińska 224/226

Forma zajęć: warsztaty

Cena warsztatów (koszt szkolenia z obiadem):

369 zł. za osobę brutto dla firm oraz szkół prywatnych (faktura VAT 23%) + książka w cenie!
320 zł. za osobę brutto dla osób fizycznych finansujących udział z prywatnych środków (paragon) + możliwość zakupu książki z 40% zniżką!
300 zł. za osobę brutto (dla szkół oraz Gmin, które płacą ze środków publicznych. Wymagane oświadczenie w celu zwolnienia z VAT, napisz lub zadzwoń do nas po więcej informacji) + książka w cenie!

W czasie warsztatów będzie można kupić książkę „Życie to nie wyścigi” w promocyjnej cenie. Jeśli potrzebna będzie faktura, prosimy o wcześniejsze przesłanie danych i podanie liczby egzemplarzy.

Zapisy* i bliższe informacje:

*Prosimy o uwzględnienie Państwa danych do faktury (imienna lub na szkołę/firmę) wraz z numerem kontaktowym w zgłoszeniu. W odpowiedzi na otrzymane zgłoszenie prześlemy szczegóły rezerwacji wraz z danymi do płatności.