Webinarium – w poszukiwaniu alternatywy dla metod pamięciowych

Zapraszamy na spotkanie online z Marzeną Żylińską

Jak funkcjonuje pamięć: W poszukiwaniu alternatywy dla metod pamięciowych

Na webinar zapraszamy wszystkich rodziców i nauczycieli chcących zgłębić wiedzę na temat funkcjonowania pamięci oraz efektywnych metod pracy z uczniami. Ważnym tematem spotkania będzie sposób w jaki działa nasz mózg oraz dlaczego warto odejść od metody pamięciowej. W czasie spotkania będzie czas pytania.

Spotkanie poprowadzi:

dr Marzena Żylińska – zajmuje się metodyką i neurodydaktyką. Przez wiele lat kształciła przyszłych nauczycieli, a także prowadziła i prowadzi szkolenia dla nauczycieli. Współinicjatorka i założycielka inicjatywy Budząca Się Szkoła, wykładowca na kierunku Neurodydaktyka w WSB. Autorka wielu artykułów i dwóch książek „Między podręcznikiem a internetem” i „Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi”.

Warsztaty adresowane są do nauczycieli, pedagogów oraz rodziców dzieci w każdym wieku.

7 marca 2019, godz. 20:30 – 21:45

Online (link będzie przesłany uczestnikom przed spotkaniem)

Cena: 50 zł. za osobę

Zapisy* oraz bliższe informacje:

*Podczas zapisów prosimy o uwzględnienie Państwa danych do faktury (imienna lub na szkołę/firmę) wraz z numerem kontaktowym. W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy szczegóły rezerwacji wraz z danymi do płatności.

W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu z przyczyn losowych prosimy o informację 7 dni przed datą spotkania, co umożliwi nam dokonanie pełnego zwrotu i zwolnienie Państwa rezerwacji innym chętnym. W przypadku gdy rezygnacja nastąpi w terminie późniejszym niż 7 dni przed wydarzeniem, umożliwiamy przeniesienie opłaconej rezerwacji na inną osobę lub przesunięcie rezerwacji na inne warsztaty z naszej oferty.